Към съдържанието

Viva Cognita at Facebook
Viva Cognita at Twitter
Viva Cognita at YouTube
Снимка

VivaCognita Математика с компютър


  • Влезте в профила си за да пишете
4 отговора на тази тема

#1 radostin545

radostin545
  • New Members
  • 1 Мнения:
  • Занятие:Друго

Публикувано 26 март 2019 - 13:32

Здравейте,
аз съм 2ри на състезанието с тема за 11 клас. Въпроса ми е имам ли награда и ако имам, как да я получа?
  • 0

#2 mayasokolarska

mayasokolarska
  • Regular Members
  • 3 Мнения:
  • Занятие:Друго

Публикувано 05 април 2019 - 20:09

Здравейте!

Може ли да каже някой,  какви награди или грамоти или нещо друго се дават на учестниците и на какъв принцип. За присъствения етап, как се определят състезателите?

Благодаря!


  • 0

#3 lhrasisib@yahoo.com

lhrasisib@yahoo.com
  • New Members
  • 1 Мнения:
  • Занятие:Друго

Публикувано 24 април 2019 - 15:00

Здравейте,

Дъщеря ми има награда от състезанието за 4 клас , изпратила съм мейл за данни за получаване на наградата, както и допълнителен мейл, но досега още никой не се е свързал с мен, за да я получа

Моля, проверете и се свържете с мен!


  • 0

#4 ansam

ansam
  • Moderators
  • 31 Мнения:
  • Занятие:Друго

Публикувано 16 май 2019 - 13:50

Здравейте,

Има забавяне в изпращането на наградите, но нашите партньори ме увериха, че до две седмици всичко ще бъде изпратено.

Молим да ни извините за забавянето!

Надяваме се да ви видим скоро и в следващите ни състезания!


  • 0

#5 ansam

ansam
  • Moderators
  • 31 Мнения:
  • Занятие:Друго

Публикувано 16 май 2019 - 13:57

Здравейте!

Може ли да каже някой,  какви награди или грамоти или нещо друго се дават на учестниците и на какъв принцип. За присъствения етап, как се определят състезателите?

Благодаря!

Здравейте, Мая,

Победителите във всяка от състезателните групи ще получат грамота за своето участие, заедно със съответната награда.

 

За присъствения кръг, който обикновено се провежда в края на септември или началото на октомври, се изпращат покани за участие на най-добре представилите се състезатели през цялата предходна учебна година - т.е. включваме състезатели от декемврийското състезание, и такива от пролетното, както и участници в други наши инициативи (напр. Тема на месеца).


  • 0




Viva Cognita е партньорски проект на Института по математика и информатика на БАН, Съюза на математиците в България и VIVACOM