Към съдържанието

Viva Cognita at Facebook
Viva Cognita at Twitter
Viva Cognita at YouTube
Снимка

Класиране и награди за Viva математика

• Влезте в профила си за да пишете
28 отговора на тази тема

#21 kodbg

kodbg
  • Members
  • 8 Мнения:
  • Занятие:Друго

Публикувано 02 януари 2015 - 08:50

Какво точно се очаква да отговоря на това? 

Нищо, това е дискусия между разочаровани наградени победители, това, че сте администратор на форума не означава, че трябва да имате подходяща дуплика за всяка реплика. 

Отделно, това е отговор на горния въпрос:

И аз още чакам... Да не би да е защото не съм от София? Кога се очаква да се изпратят останалите награди?

така че, ако трябва да се отговаря на нещо и смятате, че моя отговор е грешен - отговорете на потребител kamiem123, който е задал въпрос, а не на мен, който давам моята версия на отговор на поставения въпрос.

• 0

#22 ansam

ansam
  • Moderators
  • 31 Мнения:

Публикувано 05 януари 2015 - 12:32

Здравейте на всички!

Честита Нова година!

Първо - на въпроса с доставките - днес получих лично уверение от колегите, които осигуряват наградите и придвиждат пратките, че до края на тази седмица всички ще си получат наградите.

Забелязвам, че основното, което ви вълнува тук (освен въпроса, който вече изясних по-горе) е защо не съм потвърдила, че съм получила вашите имейли. Приемам, че съм допуснала грешка и че е трябвало да отговоря на всеки от вас, че данните му са получени. Моля за извинение! 

Адресите на ВСИЧКИ победители, които са ми изпратили своите данни, съм препратила своевременно към нашите партньори то Виваком. Към момента все още има победители, които не са ми изпратили своите данни за контакт, въпреки, че им изпратих повторно имейли. 

И до днес не всички са ми писали. Фактът, че някои от вас са ми отговорили веднага, а други са ми писали седмица-две по-късно, няма значение, обработила съм всички данни и съм ги придвижила нататък.

Имаше хора, които при регистрацията си бяха предоставили адрес, на който беше невъзможно да се свържем, затова се наложи да ги издирвам по други начини и в крайна сметка установих контакт и с тях. Имаше и такива, които получаваха писмата ми в "Спам" и ги откриваха по-късно.

По повод на друго, което прочетох тук - "с някои от участниците съм се свързвала лично". Лично съм се свързвала с не повече от двама победители (техен родител), тъй като е било необходимо да доизясня нещо в адреса или друга липсваща информация в получения имейл. Няма практика да се обаждаме лично на победителите в състезанията.

Всъщност, някои от участниците се свързваха лично с мен, в подписа под всеки мой имейл съм предоставила личния си телефон и дори през почивните дни отговарях на вашите въпроси.

Съжалявам за напрежението, което се е породило тук. Нека погледнем на нещата от друг ъгъл - започваме Новата година с награди!

Желая слънчева седмица на всички! 

Ани

• 0

#23 kodbg

kodbg
  • Members
  • 8 Мнения:

Публикувано 09 януари 2015 - 20:27

Първо - на въпроса с доставките - днес получих лично уверение от колегите, които осигуряват наградите и придвиждат пратките, че до края на тази седмица всички ще си получат наградите.

Ани

Излъгали са ви...

Пупупу, така е... който мисли, че работната седмица свършва в петък - бърка :)

Аз също - получихме току що наградата.

• 0

#24 ansam

ansam
  • Moderators
  • 31 Мнения:

Публикувано 12 януари 2015 - 14:28

Много се радвам, че всичко е наред! 

До нови срещи в новите ни състезания и инициативи!

• 0

#25 daninin

daninin
  • Members
  • 1 Мнения:

Публикувано 13 октомври 2015 - 11:15

Здравейте.

Бихте ли качили цялостното класиране на проведеното на 11.10.2015г. Първо присъствено състезание VIVA Математика?

Специално се интересувам от 10 клас.

Кога и как състезателите ще могат да получат Сертификат за участие в състезанието?

• 0

#26 krasimircho

krasimircho
  • Members
  • 12 Мнения:

Публикувано 27 октомври 2015 - 09:33

Здравейте,

имам проблем с изпращането на отговорите на задачите. Не ми позволява да ги изпратя, а ми изписва "Пожелавам Ви успех". Няма време за изпращането - моля помогнете ми! Моята съученичка си е забравила паролата и не може също да влезе в профила си. Как да се свържем с Вас, за да решим проблемите си! 

• 0

#27 Тодор Брънзов

Тодор Брънзов

Administrator

• Administrators
  • 290 Мнения:

Публикувано 27 октомври 2015 - 12:29

Здравейте,

имам проблем с изпращането на отговорите на задачите. Не ми позволява да ги изпратя, а ми изписва "Пожелавам Ви успех". Няма време за изпращането - моля помогнете ми! Моята съученичка си е забравила паролата и не може също да влезе в профила си. Как да се свържем с Вас, за да решим проблемите си! 

Паролата може да се възстанови от http://vivacognita.o...ection=lostpass

При вас проверяваме какво и защо се случва.

• 0

#28 Юлиана Тодорова

Юлиана Тодорова
  • Members
  • 1 Мнения:

Публикувано 27 октомври 2015 - 16:35

Здравейте,

в момента пиша от нова регистрация, която направих днес. Участвах в присъственото състезание Viva Matematika и тогава бях забравила паролата си. За да мога да участвам потребителското име и паролата ми бяха сменени и по- късно аз ги записах на черновата, но трябваше да я предам в края на състезанието. Опитах се да сменя паролата си от "забравена парола" но не успях, защото се изискваше потребителското ми име, а аз не знам нито потребителското си име, нито паролата. Искам да ви помоля, ако е възможно, да ми кажете новото потребителско име, с което съм участвала в състезанието, за да мога да сменя паролата си и по този начин да запазя старата си регистрация, където имаше информация за резултатите ми от "тема на месеца".

Благодаря предварително!

• 0

#29 Тодор Брънзов

Тодор Брънзов

Administrator

• Administrators
  • 290 Мнения:

Публикувано 28 октомври 2015 - 14:28

Здравейте,

в момента пиша от нова регистрация, която направих днес. Участвах в присъственото състезание Viva Matematika и тогава бях забравила паролата си. За да мога да участвам потребителското име и паролата ми бяха сменени и по- късно аз ги записах на черновата, но трябваше да я предам в края на състезанието. Опитах се да сменя паролата си от "забравена парола" но не успях, защото се изискваше потребителското ми име, а аз не знам нито потребителското си име, нито паролата. Искам да ви помоля, ако е възможно, да ми кажете новото потребителско име, с което съм участвала в състезанието, за да мога да сменя паролата си и по този начин да запазя старата си регистрация, където имаше информация за резултатите ми от "тема на месеца".

Благодаря предварително!

Пратени са на лично съобщение.

• 0

Viva Cognita е партньорски проект на Института по математика и информатика на БАН, Съюза на математиците в България и VIVACOM