Към съдържанието

Viva Cognita at Facebook
Viva Cognita at Twitter
Viva Cognita at YouTube
Снимка

Трето състезание VIVA Родолюбие

VIVA Родолюбие състезание

• Влезте в профила си за да пишете
48 отговора на тази тема

#41 jkurtev

jkurtev
  • Members
  • 1 Мнения:
  • Занятие:Друго

Публикувано 10 ноември 2015 - 16:33

Аз също проверих верните отговори , правих теста онлайн заедно с още един човек и имаме еднакви отговори , а имаме 5 точки разлика. Как се получава това нещо ? 

• 0

#42 stamen2002

stamen2002
  • Members
  • 2 Мнения:

Публикувано 10 ноември 2015 - 16:46

Това е много нагласено как някой ще има 98 точки и ще свърши за 1 минута

• 0

#43 lethal85

lethal85
  • Members
  • 6 Мнения:

Публикувано 10 ноември 2015 - 17:02

Моля наистина да се провери.Три пъти гледах теста и отговорите ми съвпадат с посочените за верни :)

• 0

#44 Тодор Брънзов

Тодор Брънзов

Administrator

• Administrators
  • 290 Мнения:

Публикувано 10 ноември 2015 - 17:46

Здравейте.След като видях верните отговори, трябва да имам 100 точки, а вие сте ми отчели 95  :) Нагласена ли е тази игра? :) Проверете пак, защото не е честно.

Аз също проверих верните отговори , правих теста онлайн заедно с още един човек и имаме еднакви отговори , а имаме 5 точки разлика. Как се получава това нещо ? 

Ще извадим конкретно вашите попълнени отговори и ще ви ги изпратя по пощата, за да си ги проверите. Всичко се записва в базата данни, тествано е многократно, включително във вече 6 реални състезания.

Това е много нагласено как някой ще има 98 точки и ще свърши за 1 минута

Всеки от класираните на първите три места е проверен с всичките четири системи, които следят за втори профили и изобщо нарушения на правилата.

Оттам нататък, надолу в класирането не сме пускали проверка на никой друг профил. Оставяме на съвестта на всеки да реши дали трябва да нарушава правилата точно на това състезание...  

• 0

#45 tihomir96_1996

tihomir96_1996
  • Members
  • 1 Мнения:

Публикувано 11 ноември 2015 - 11:45

Въпреки, ме съм чак на 66то място, не съжалявам, че участвах. Имам само едно предложение, нека бъдат включвани повече въпроси за повече време, тъй като само една грешка може да те върне назад в класацията. Иначе всичко друго ми хареса, въпросите бяха много интересни, наградите си заслужаваха, дано да продължите да провеждате такива състезания. Аз лично ви благодаря от сърце! :)
  • 0

#46 nikolagenev

nikolagenev
  • Members
  • 1 Мнения:

Публикувано 11 ноември 2015 - 23:59

Здравейте, бих искал да попитам кога да очакваме да получим наградите си?
  • 0

#47 Тодор Брънзов

Тодор Брънзов

Administrator

• Administrators
  • 290 Мнения:

Публикувано 12 ноември 2015 - 15:07

Моля наистина да се провери.Три пъти гледах теста и отговорите ми съвпадат с посочените за верни :)

Ето какво показа проверката:

lethal85

на въпрос 12 е отбелязал отговор 1, а верният е 3

jkurtev

на въпрос 14 е отбелязал отговор 5, а верният е 3
на въпрос 17 е отбелязал отговори 1,5,4 (в този ред, въпреки, че това е без значение), а верните са 1,2,3,4,5
на въпрос 19 е отбелязал отговори 4,2,1 (в този ред, въпреки, че това е без значение), а верните са 1,2,4,5

• 0

#48 eleonor30ml

eleonor30ml
  • Members
  • 1 Мнения:

Публикувано 17 ноември 2015 - 20:35

Как да се проверят резултатите от теста?

• 0

#49 ana2

ana2
  • Members
  • 3 Мнения:

Публикувано 05 декември 2016 - 13:14

Кога пак ще има такова състезание?
  • 0

Теми съдържащи: VIVA Родолюбие, състезание

Viva Cognita е партньорски проект на Института по математика и информатика на БАН, Съюза на математиците в България и VIVACOM