Към съдържанието

Viva Cognita at Facebook
Viva Cognita at Twitter
Viva Cognita at YouTube
Снимка

Сертификат за участие от VIVA Cognita и документ за участие от ИМИ-БАН

• Влезте в профила си за да пишете
29 отговора на тази тема

#21 mkirilova

mkirilova
  • Members
  • 6 Мнения:
  • Занятие:Друго

Публикувано 07 април 2016 - 20:25

Здравейте! Оказа се, че не съм оставила координати в курсовата работа. Номер 62 съм в списъка.

Администраторът не може да приема повече лични съобщения, за това изпратих данните си на г-жа Димкова, ако не е късно.

• 0

#22 mitang

mitang
  • Members
  • 1 Мнения:

Публикувано 07 април 2016 - 20:36

Здравейте!

Виждам, че има хора които вече са получили своите сертификати. В списъка съм, но с мен никой не се е свързвал. Изпратих преди две седмици може би или повече телефонен номер - беше ми поискан, но все още чакам. Ще получа ли сертификата си? Може ли малко повече информация, какво се случва към настоящия момент.

• 0

#23 Тодор Брънзов

Тодор Брънзов

Administrator

• Administrators
  • 290 Мнения:

Публикувано 08 април 2016 - 13:56

Здравейте,

За тези, които не са получили сертификатите си, а са пратили всички данни - към този момент 2/3 от сертификатите са опаковани и предадени на куриерите, останалите ще бъдат обработени и предадени до 12.04. За съжаление, не е възможно да публикуваме списък - така че, моля за още малко търпение.

• 0

#24 ygrueva

ygrueva
  • Members
  • 13 Мнения:

Публикувано 11 април 2016 - 16:37

Здравейте, още на 28 март 2016 година изпратих e-mail с телефонния си номер и днес получавам писмо да изпратя отново телефонния си номер. Днес изпратих четири писма с номера си. Как да съм сигурна, че вече имате номера ми и ще получа сертификата си?

• 0

#25 Тодор Брънзов

Тодор Брънзов

Administrator

• Administrators
  • 290 Мнения:

Публикувано 11 април 2016 - 17:54

Здравейте, още на 28 март 2016 година изпратих e-mail с телефонния си номер и днес получавам писмо да изпратя отново телефонния си номер. Днес изпратих четири писма с номера си. Как да съм сигурна, че вече имате номера ми и ще получа сертификата си?

Получено! Благодаря! 

• 0

#26 mii1

mii1
  • Members
  • 1 Мнения:

Публикувано 14 април 2016 - 07:11

Аз също изпратих няколко пъти телефонния си номер, но до момента и с мен никой не е свързал. Мария Иванова Иванова.

• 0

#27 mkirilova

mkirilova
  • Members
  • 6 Мнения:

Публикувано 15 април 2016 - 09:01

Днес получих. Много благодаря!

• 0

#28 ygrueva

ygrueva
  • Members
  • 13 Мнения:

Публикувано 17 април 2016 - 12:08

Защо все още не съм получила сертификата си? Отново ли има някакъв проблем с данните ми?

• 0

#29 ygrueva

ygrueva
  • Members
  • 13 Мнения:

Публикувано 20 април 2016 - 10:50

Днес получих сертификата си. Благодаря!

• 0

#30 ls56

ls56
  • Members
  • 1 Мнения:

Публикувано 20 април 2016 - 19:34

Получих сертификата. Благодаря. Искам да попитам, защо няма печат?

• 0

Viva Cognita е партньорски проект на Института по математика и информатика на БАН, Съюза на математиците в България и VIVACOM